Pierścionek w technice retykulacji

700,00 

Na tych warsztatach wykonasz od podstaw pierścionek według własnego projektu, z wybranym przez siebie kamieniem  w technice retykulacji. Retykulacja to nowoczesna technika jubilerska polegająca na tworzeniu na powierzchni metalu, za pomocą płomienia, niepowtarzalnej organicznej tekstury, rysunku. Przejdziesz każdy etap tworzenia biżuterii z naszym wsparciem i pomocą. Swoboda twórcza w technice retykulacji jest bardzo szeroka, tekstura powierzchni może być delikatna i subtelna lub wyrazista o bardzo surowym charakterze, brzegi można wykończyć na gładko lub zostawić formy organiczne, nieregularne. Obrączka może być zamknięta lub otwarta, symetryczna lub asymetryczna. Dowolnie możesz również umiejscowić na pierścionku kamień wzdłuż lub wszerz, symetrycznie lub asymetrycznie. Dodatkowo dla kontrastu możesz dopełnić kompozycję błyszczącymi elementami. Masz całkowitą swobodę tworzenia pierścionka, który będzie wyjątkowy i tylko Twój.

Czas trwania 7-9 godzin (indywidualnie)
Prosimy o kontakt w celu rezerwacji terminu warsztatów.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria:

Opis

W cenę wliczony jest materiał – srebro próby 925 oraz wybrany kamień naturalny, lekcja warsztatowa oraz wsparcie podczas całego procesu tworzenia, dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi w pracowni, kawa, herbata, poczęstunek.

Zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym lub dla dwóch osób, Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą wtedy oboje otrzymacie 10% zniżki.