Pierścionek z kamieniem

700,00 

Na tych warsztatach stworzysz od podstaw, według własnego projektu, prosty pierścionek z wybranym przez siebie kamieniem. Będziesz mogła wybrać dowolny z dostępnych w naszej pracowni minerał i samodzielnie oprawić go w pierścionek. Przejdziesz każdy etap tworzenia biżuterii z naszym wsparciem i pomocą. Swoboda twórcza tego warsztatu jest ogromna. Sama wybierzesz szerokość i kształt przekroju szyny, jej fakturę i wykończenie oraz sposób umiejscowienia kamienia. Obrączka może być dowolnej szerokości, może być wąska i delikatna lub szeroka i masywna, płaska lub półokrągła, o dowolnej fakturze i charakterze, surowa lub elegancka, może być zamknięta, otwarta lub asymetryczna. Kamień można umieścić wzdłuż, wszerz, z boku, symetrycznie lub asymetrycznie. Dowolnie wykończysz swój pierścionek, będziesz mogła wypolerować go na lustro lub zmatowić, zaoksydować cały na czarno lub tylko częściowo przyciemnić. Masz całkowitą swobodę tworzenia pierścionka, który będzie wyjątkowy i tylko Twój.

Czas trwania 6-8 godzin (indywidualnie)
Prosimy o kontakt w celu rezerwacji terminu warsztatów.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria:

Opis

W cenę wliczony jest materiał – srebro próby 925 oraz wybrany kamień naturalny, lekcja warsztatowa oraz wsparcie podczas całego procesu tworzenia, dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi w pracowni, kawa, herbata, poczęstunek.

Zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym lub dla dwóch osób, Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą, wtedy oboje otrzymacie 10% zniżki.